15 lat doświadczenia w marketingu online! Setki udanych projektów. Strategia, wykonanie i optymalizacja. Sprawdź, jak możemy rozwinąć Twój biznes.

SEO

Search Engine Optimization

Home / SEO

OPTYMALIZACJA STRONY…

Jest to szereg czynności mających na celu dostosowanie (zoptymalizowanie) treści i kodu strony internetowej, lub całego serwisu (witryny), pod określonym kątem. Optymalizację strony można podzielić na optymalizację kodu i optymalizację treści. W przypadku większości popularnych programów do zarządzania treścią (CMS) optymalizację treści można przeprowadzić z ich poziomu. Optymalizacja kodu wymaga najczęściej ingerencji w kod skryptów.

OPTYMALIZACJA KODU…

Optymalizacja kodu strony internetowej ma na celu osiągnięcie kilku punktów. Najważniejsze z nich to:

  • poprawa prędkości wyświetlania się strony (zmniejszenie objętości kodu)
  • utrzymanie zgodności ze standardami (prawidłowa walidacja w programach testujących)
  • ułatwienie indeksowania przez wyszukiwarki internetowe (metatagi, hierarchia nagłówków)

OPTYMALIZACJA TREŚCI

Treść (content) strony internetowej ma bardzo ważne znaczenie z wielu względów (przydatność informacji, atrakcyjność przekazu itp.), natomiast patrząc z punktu widzenia optymalizacji należy zwrócić uwagę na następujące aspekty:

indeksowanie treści przez wyszukiwarki internetowe: odpowiednie zaznaczenie słów kluczowych i ustalenie hierarchii nagłówków

przystępność treści dla użytkownika: uwypuklenie elementów istotnych, rozróżnienie elementów odrębnych logicznie

Nasi specjaliści optymalizują strony zarówno pod kątem kodu HTML, jak również pod kątem treści strony WWW. Ma to bardzo ważne znaczenie w procesie pozycjonowania serwisów i przynosi satysfakcjonujące oraz trwałe efekty. Dokładamy wszelkich starań, aby Państwa serwis WWW znalazł się na jak najwyższej pozycji, czyli w TOP10!